Ekonomik Online Pazarlama

İşletmeniz için özgün ve çarpıcı tasarımlarla müşterilerinizin odak noktası haline gelmeniz için elimizden gelen özeni gösteriyoruz.

Email Reklamcılığı

Basit sürükleyip bırakma araçlarıyla ilgi çekici e-posta pazarlama kampanyaları tasarlayın. Tasarımınızın, her gelen kutusunda, her cihazda muhteşem görünmesi garanti edilir. E-posta kampanyaları oluştururken ve gönderirken eşi benzeri görülmemiş düzeyde bir konfor ve kolaylık sağlarız.

Kampanyaları İzleyin. Raporları İzleyin.

ikra Grafik & Web Tasarım e-posta pazarlama yazılımı ile e-posta pazarlama kampanyanızın performansını takip etmek daha kolaydır. Kaç müşterinin e-postanızı açtığına, kaç e-postanın geri çevrildiğine, oranlardan ayrılmasına ve istatistikler aracılığıyla tıklamalarına dair kolayca bilgi sahibi olabilirsiniz. EasyWeb, kampanyalarınızı, size ait kampanyalarınızı geliştirmenize yardımcı olmak için çizelgeler ve verilerle analiz etmek ve yorumlamak için çeşitli yollar sunar.

Kampanyanızı Gönderin Ve Teslimat Alın.

E-posta kampanyaları, bulut üzerinde depolandığımızdan kolaylıkla gönderilebilir; bu, masaüstünüzü, tabletinizi veya iPhone’unuzu kullanarak istediğiniz zaman ve her yerde erişebileceğiniz anlamına gelir. Kampanyanızı zamanlayın veya derhal gönderin. Raporlarımızı ve durumlarımızı derhal teslimatımıza kontrol edin. Tüm önemli internet servis sağlayıcılarıyla geribildirim döngülerimiz olduğundan yüksek teslim oranları garanti edilmektedir.

Sosyal Medya Pazarlamacılığı

Güçlü bir iletişim aracı olan sosyal medya, şirketlerin markalarını karakterize ederek ve müşteri tabanını genişletirken bulundukları yere ulaşmalarını sağlar. Doğru yapılırsa, sosyal medya pazarlaması, doğal bağlantılar kurmaya yardımcı olan ve trafik, bilinçlendirme, marka tanıma ve şerefiye çekmeye yardımcı olarak SEO ve SEM de dahil olmak üzere diğer pazarlama tekniklerinin etkililiğini artırabilir. Sosyal medya stratejisi, yönetimi veya reklamcılıkla mücadele ediyorsanız yardımcı olabiliriz.

Sosyal Medya Pazarlama Nedir?

Sosyal medya pazarlaması veya SMM, pazarlama iletişimi ve marka hedeflerini gerçekleştirmek için çeşitli sosyal medya ağlarını uygulayan bir internet pazarlama biçimidir. Sosyal medya pazarlaması, öncelikle içeriğin, videoların ve imajların pazarlama amaçlı sosyal paylaşımının yanı sıra ücretli sosyal medya reklamcılığını kapsayan etkinlikleri kapsar.

Nasıl Yardım Edebiliriz?

Yeni işimiz öncelikle bizim nasıl çalıştığımızı bilen müşterilerimizden ve arkadaşlarımızdan öneriler ve tavsiyelerden gelmektedir. Satış görevlilerinin tüm konuşmaları bizim için yapması gerektiğini düşünmüyoruz ve bu nedenle biz olduğumuzu ve ne yaptığımızı anlamak için bizimle doğrudan konuşmanızı öneriyoruz.

Neden Bir Sosyal Medya Yönetimine Ihtiyacınız Var?

Müşterileriniz sosyal medyada.

Şirketinizin hangi sektörde olursa olsun müşterileriniz günlük olarak sosyal medya kullanıyor. Onları nişanlı tutmaya ve markanıza bağlı tutmanızı önemsiyoruz; böylece her zaman onların ilk tercihi siz olursunuz.

Şirketinizi arayan insanlar var.

Şirketiniz bir ürün veya hizmet sunuyorsa, bu konuda konuşan ve bunu sağlayan şirketleri arayan insanlar olduğundan emin olabilirsiniz. Sosyal medya yönetimi hizmetimiz, işletmenizin sohbete katılmasına ve yeni potansiyel müşteriler oluşturmasına yardımcı olacaktır.

İnsanlar sosyal medyada şirketinizden bahsediyorlar.

Müşterilerinizin şirketiniz hakkında söylediklerini sosyal medyada dinlemeniz ve endişelerinize cevap vermeniz gerekiyor. Sosyal medya yönetimi hizmetlerimiz, şirketinizin sunduğu şeylerin olumlu yönlerini vurgulama ve olumsuz ifadeler içtenlikle yanıt vermeye odaklanmaktadır.

Şirketler uzman sosyal medya yönetimini hak ediyor.

Çoğu işletme sahipleri ve pazarlama yöneticilerinin tüm sosyal medya kanallarını yönetmek için zamanları yoktur. Firmamızın her üyesi sertifikalarını sosyal medya yönetiminde almış ve acentemiz pazarlama hedeflerinize ve yeni bir müşteri tabanına ulaşmanıza yardımcı olabilir.

Mobil Pazarlama

Mobil Pazarlama, daha fazla yeni müşteri kazanmanıza yardımcı olan en son teknolojidir – daha fazla para harcayan müşteriler, daha sık! Müşterilerinize bağlanmak, iletişim kurmak ve müşterilerin kapıdan tekrar tekrar gelmelerini sağlamak için başarılı bir mobil pazarlama kampanyası başlatmanıza yardımcı olabiliriz.