Mobil Pazarlama

Mobil Pazarlama, daha fazla yeni müşteri kazanmanıza yardımcı olan en son teknolojidir – daha fazla para harcayan müşteriler, daha sık! Müşterilerinize bağlanmak, iletişim kurmak ve müşterilerin kapıdan tekrar tekrar gelmelerini sağlamak için başarılı bir mobil pazarlama kampanyası başlatmanıza yardımcı olabiliriz.

HİZMETLERİMİZ

Online pazarlama, pazarlamanın en popüler yöntemlerinden biri olarak düşünülür. Ancak çok sayıda mobil kullanıcı, bir çevrimiçi pazarlama kampanyasının potansiyelini cüceleştiriyor. Cep telefonu kullanıcılarının sayısı daha fazla olduğundan, bir mobil pazarlama kampanyasının etkinliği ve nihai başarısı, günümüzde çok popüler bir pazarlama yöntemi olan bir çevrimiçi pazarlama kampanyasından bekleyebileceğinizden daha güçlü olacaktı.

Mobil Uygulama Geliştirme

Duyarlı tasarım, HTML5 ve CSS3 kullanan elde taşınır cihazlardaki web uygulamalarınız için sorunsuz bir deneyim oluşturmanıza yardımcı oluyoruz.

Mobil Web Siteleri Hizmetleri

134/5000
Bir tam hizmet ajansı olarak, bir dizi mobil web hizmetleri sunuyoruz. Buna mobil tasarım, strateji ve uygulama geliştirme dahildir.

SMS Pazarlama

İşletmeniz için tasarlanmış Kurumsal SMS Pazarlama Platformumuz, pazarlamacının müşterileri hareket halindeyken anında iletişim kurmasına ve etkileşimde bulunmasına olanak tanır.

Ne Yapıyoruz

EasySeo, dünyanın önde gelen birçok markası için güvenilir bir mobil pazarlama ortağıdır. Müşterilerimiz, mobil teknolojimizin, tercih yönetimi ve zengin analiz platformunun gücünü açığa çıkartan stratejik hizmetlerimiz hakkında sürekli bilgi sahibidirler. Tüm yaşam döngüsü boyunca mükemmel müşteri deneyimi yaratmak için çok kanallı yeteneklerimizi SMS, MMS, mobil web, ses, QR kodları ve e-postayla kullanın.

Mobil Pazarlama Hizmetlerimiz
  • Mobil Web Siteleri
  • SMS Pazarlama
  • Mobil Arama Kampanyaları
  • Mobil ticaret
  • 2D Barkodlar / QR Kodları
  • Mobil Uygulama Geliştirme
  • Mobil Pazarlama ekran kampanyaları