SEO

Arama Motoru Optimizasyonu

Arama motorunun ücretsiz sonuçlarında (genellikle “doğal”, “organik” veya “kazanılan” sonuçlar olarak anılacaktır) bir web sitesinin veya bir web sayfasının görünürlüğünü etkileme süreci. Genel olarak, arama sonuçları listesinde daha erken (veya daha üst sırada yer alanlar) ve daha sık bir site görüntülendiğinde, arama motorunun kullanıcılarından daha fazla ziyaretçi alır. SEO, resim arama, yerel arama, video arama, akademik arama, haber arama ve endüstriye özgü dikey arama motorları da dahil olmak üzere farklı arama türlerini hedefleyebilir.

İşinizi Bir sonraki seviyeye taşıyın

İkra Grafik & Web Tasarım, herhangi bir şirketin arama motoru sıralamasını ve site trafiğini artırabilir. Teknik ve metin yazarlığı ekibi tarafından sunulan uzmanlık, İkra Grafik & Web Tasarım’ın rekabetçi endüstrilerdeki karmaşık web sitelerine sahip şirketlerin ihtiyaçlarını başarıyla karşılamasına olanak tanır.

 

Bir web sitesini analiz etme

Önce bir web sitesini analiz edip, web sitesinin arama motorlarına daha etkili anahtar kelimeler iletmesini sağlamak için bir adım adım plan yapıyoruz. Nihai hedefimiz, müşterilerimize daha fazla ziyaretçi ve satışların ve potansiyel satışların daha fazla dönüşüm sağlamasını sağlamaktır.

Sayfa İçi & Sayfa Dışı Optimizasyon

Sayfa ve kapalı sayfa optimizasyonunun amacı, hedeflenen anahtar kelimelerinizle tutarlı bir tema oluşturmaktır. Arama motoru bir insan değildir, bir robottur … ve bu nedenle, potansiyel müşterileriniz belirli ticari amaçlı anahtar kelimeleri ararken web sitenizi yukarı kaldıracak şekilde robotu eğitmek için kanıtlanmış süreci izlemelisiniz.

EYLEM PLANI

Bir arama motoru optimizasyonu (SEO) projesine başlamadan önce etkili bir SEO kampanyasında yer alan süreci anlamanız önemlidir. İkra Grafik & Web Tasarım , arama motoru pazarlamacılığı için yoğun, tam hizmet yaklaşımına ihtiyaç duyan müşterilere hitap etmektedir.

1.ANAHTAR KELİME ARAŞTIRMA

Anahtar kelime yoğunluğu, bir arama teriminin bir metinde içerdiği kelimelerin toplam sayısıyla bağlantılı olarak ne sıklıkta göründüğünü gösterir

2. WEB SİTE OPTIMIZASYONU

Web Site Optimizasyonu, konumunu iyileştirmek için web sitesinde doğrudan alınabilecek tüm önlemleri ifade eder.

3. LINK YAPISI

SEO alanında bağlantı kurma, bir web sayfasına gelen bağlantıların sayısını ve kalitesini artırmaya yönelik eylemleri tanımlar

4. RAPORLAMA VE ANALİZ

SEO incelememiz, bir içerik, bağlantı yapısı, sosyal medya çabaları ve internete olan güven gibi çeşitli faktörlerden oluşur

Neden SEO İşinize Faydalı mı?

Sıralama Önem Taşır

Bu yıl yapılan araştırmalar, tüm Web sitelerinin yaklaşık% 85’inin arama motorları aracılığıyla bulunduğunu gösterdi

Etkili Strateji

SEO, potansiyel müşteriler tarafından yapılan aramalar için anahtar kelime öbekleri seçme olanağı sağlar

Daha Fazla Ziyaretçi

Katı SEO ve arama dostu web tasarımı ziyaretçileri Web sitenize getirmeye yardımcı olacaktır.

Öncü Arama Motorları

İnternet kullanıcılarının% 96’sı Web aramalarını büyük bir arama motoru (Google, Bing, Yahoo, AOL)

342 Milyar Arama Sonuçları

Ocak 2018’de 382 milyar arama sonucuyla 17.5 milyardan fazla arama gerçekleştirildi

Tüketici Algısı

Tüketici algılaması, bir Web sitelerinin bir arama motorunda daha yüksek sırada yer almasıdır

 

SEO UZMANLARI

Arama motoru optimizasyonu ve pazarlama endüstrilerinde uzman olan EasySeo’nun yönetimi ve çalışanları, etkili İnternet pazarlama stratejileri ile ölçülebilir ve uzun vadeli sonuçlar üretmek için kanıtlanmış bir geçmişe sahiptir.