Ordu Perşembe İlçesine Bağlı Soğukpınar Mahallesi  (eledere) Yardımlaşma derneği ve Köy Camii Derneği için kurumsal kimliğin oluşturulması çalışmalarımız kapsamında Logo Tasarımı, İcon Tasarımı, Web Tasarımı çalışmalarımızı tamamlamış bulunmaktayız. Yine web tasarım çalışmalarımız içerisinde banner ve görsellerini firmamız grafik tasarım ekibi hazırlayarak sitemizin oldukça renki ve albeniye sahip olması sağlanmıştır.

Eledere Köyü Web Sitesi; Web Site Tasarımı, Hosting, Domain Hizmeti veren Firmamız Uzman Web Tasarımcı Personelimizle; Firmanızı, Ürün ve Hizmetlerinizi Web Dünyasında En Doğru Şekilde Temsil Eden ve İhtiyacınız Olan Kurumsal Web Site Hizmetlerini Eledere Köyü Web Sitesi, Olarak En Kalitelli ve En Uygun Web Tasarım Fiyatlarını Siz Değerli Müşterilerimize Sunmaktadır.

Siz değerli müşterilerimizin Web Tasarım ve Diğer Kurumsal Hizmetlerini Almak, veya Bilgi Edinmek İçin 0505 815 9758 telefondan veya info@biwebsitesikur.com adresine Mail Gönderek veya Aşağıdaki Talep Formunu Doldurarak Bizlere Ulaşabilirsiniz. Eledere Köyü Web Sitesi, firması İkra Grafik & Web Tasarım profesyonel Web tasarımcı ve grafiker personelimizle; firmanızın ihtiyacı olan Google & Mobil Uyumlu Web Siteleri Tasarlayan Firmamız; Web Sitesi Güncelleme, Web Sitesi Yapma, Domain – İsim Tescil, Hosting-Barındırma Hizmeti Grafik ve Diğer Web Tasarım Hizmetlerini Özenle Yapmaktadır.

Web Site Tasarımı

Türkiye Genelinde  Faaliyet Gösteren Eledere Köyü Web Sitesi; öncü firması olarak; Kurumsal İnternet Sitesi, E-Ticaret Sitesi/Online Satış, Haber Siteleri, Kişisel Bloglar, Firma Rehberi Siteleri, Ürün Tanıtım siteleri, İlan Siteleri, Bireysel İnternet Sitesi, Köy ve Dernek siteleri, Sanayi ve Kooperatif Siteleri nin yanı sıra Google Kayıt, Google Haritalarına Kayıt, Google Firma Rehberlerine Kayıt, Google AdWords Reklamları, Google Analytics Ziyaretçi İstatistikleri , vb. Kurumsal Web Tasarım ve Google Hizmetlerini Türkiye Genelinde sürdürmektedir. 

Domain Tescili & Hosting Sağlayıcı

Web Sitesi Tasarımı yaptığımız müşterilerimize kurumsal kimliklerinin bir parçası olan Domain Tescili hizmetimizin yanında Web Site Barındırma ve hosting hizmetini ücretsi olarak sunmanın gururunu yaşamaktayız. Türkiye lokasyonlu linux web hostinglerimizle birlikte müşterilerimizin güvenilirliğini ön plana çıkarmak ve müşteri kitlelerine güvenli bir web sitesinden hizmet vermelerini sağlamak üzere yine SSL Sertifikasını web hostinglerimizde ücretsiz hizmetinize sunmaktayız.

Kurumsal Kimlik (Logo Tasarımı)

Büyük ya da küçük ölçekli şirketlerin kendilerini dünya çapında tanıtması, bir dünya markası olma yolunda ki ilk adımları Logo tasarımlarıdır. Özgün logo tasarımı olan firmalar sektörde her zaman daha güvenilir bir konuma sahip olurlar. Şirketlerin kimliğini en iyi yansıtan görsellik logo tasarımıdır. Logo tasarım hazırlamak kolay olmayan, yaratıcılığı zorlayan ve ince eleyip sık dokuma gerektiren bir iştir. Logo demek şirketin bir nevi dışarıya karşı duruşudur. Bunun farkında olan logo tasarımı hizmeti konusunda en uygun logo tasarım fiyatları ve kaliteli logo tasarım işini iyi bilen hizmet verenleriyle size yardımcı olacaktır.

Dünya Çapında hizmet veren Web Tasarım Şirketimiz; Her Gün Değişen ve Hızla Büyüyen Web Teknolojilerini yakından takip ederek ve Müşteri Potansiyelini Hızla geliştirerek, ‘Müşteri Memnuniyeti’ misyonuna sahip bir Web Tasarım Firmasıdır, Web Tasarım alanınında Sektörel Firma ve Kurumlara Profesyonel Web Hizmetleri Sunmaya Devam Etmektedir.

İkra Grafik & Web Tasarım size vereceği profesyonel web tasarımı hizmetleri ile daha fazla müşteri kaybı yaşamanızın önüne geçecektir. Web tasarımcı arkadaşlarımızın sizin için en uygun web dizaynına karar vererek size eşsiz bir web tasarım hizmeti verecektir. Web tasarımı ücretlerimiz verdiğimiz hizmet kalitesiyle mukayese edildiğinde son derece uygundur.

Tecrübelerimize göre başarılı bir web tasarımı projesi için;

  • Müşteriyi iş ortağı olarak gören bir anlayış;
  • Başarıya odaklanma;
  • Uzmanlık;
  • Tecrübe;
  • Takım çalışması;
  • Müşterinin ve sektörünün kapsamlı analizi;
  • Stratejik planlama ve iş modeli oluşturma;
  • Hızlı uygulama, gerekir.

Siz de daha fazla vakit kaybetmeden hemen bizi arayarak kaliteli bir web sitesi tasarımına sahip olabilirsiniz.

Değerli Müşterimiz Bizimle İrtibata Geçerek Projeniz Hakkında Bilgi ve Fiyat Teklifi Alabilirsiniz 

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]